Bennon

Značka Bennon je na trhu od roku 2009, sídlí ve Zlíně a je čistě česká akciová společnost. Zabývá se především obuvnickou prací ke které posupně přidává výrobu oblečení jak pracovního tak outdoorového. 
 
Od roku 2021 má společnost otevřené vlastní testovací laboratoře, ve kterých zkoumá a vyvíjí efektivní nové produkty a zvyšuje kvalitu jejich produktů. 
 
Společnost Bennon je člen České obuvnické a kožedělnické asociace. Je hrdým nositelem certifikátu "komfortní obuv", která vydává právě zmiňovaná obuvnická asociace. 

 
 
 
A jak jsme se dostali ke značce My jako Pro-dogs ? Zcela jednoduše, na Vánoce před třemi lety, jsme šli do obchodu pro nové kalhoty, ke psům, na procházky, na lehkou práci. Zaujali nás právě kalhoty Bennon Fobos, jak cenou, tak materiálem. No, příští Vánoce jsme do toho stejného obchodu šli pro druhé akorát v šedivé barvě.
 
Po uvědomění si, že již jiné kalhoty ke psům skoro nenosím, v hlavě utkvěl nápad, co ukázat tuto původně nepejskařskou značku pejskařům. Mail, dal mail, slovo dalo slovo a se značkou Bennon jsme se dohodli. 
 
Líbí se nám, že zároveň podporujeme český oděvní a obuvní průmysl, což se již dnes moc nenosí :)