Značka: Bennon

Vyšší obuv Orlando

1 699 Kč
Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta:

- Vyšší kotníková obuv

- Odolná vůči vodě, s protiskluzovou podrážkou

- Obuv vhodná do náročného prostředí 

Kategorie: Obuv
Doprava zdarma od 1500Kč
Doprava
Doprava zdarma od 1500Kč
Nemetalická bezpečnostní kotníková obuv v provedení S3, která je odolná vůči vodě, pohonným hmotám i kontaktnímu teplu do teploty 300 °.
Dobrou stabilitu vám při pohybových aktivitách zajistí podešev s protiskluzovou SRC vlastností, pohodlí umocní odpružení v oblasti paty, které absorbuje nárazy způsobené chůzí.
Bezpečnostními prvky, která vaše chodidla ochrání před mechanickým poškozením, jsou kompozitní tužinka chránící prsty a kevlarová planžeta zabraňující propíchnutí vašeho chodidla a dále také reflexní prvky v oblasti šněrování, které zajistí, že budete vidět po osvitu za tmy i šera.
Tato obuv je vhodná do náročného pracovní prostředí.

 

MATERIÁLOVÝ POPIS

  • vrchový materiál: Action nubuck + Oxford
  • podšívka: textilie MESH
  • stélka: WARRIOR trojkomponentní anatomická stélka s odpružujícím prvkem v patě
  • podešev: EVA/pryž PARETO
  • tužinka/planžeta: kompozit/kevlar

 

 Absorpce energie v oblasti patyOdolnost proti uklouznutí SRCAntistatická obuvOdolnost podešve proti pohonným látkámOdolnost svršku proti voděPodešev odolávající kontaktnímu teplu do 300°CObuv bez kovových součástíBezpečnostní tužinka pro ochranu prstů COMPOSITEOdolnost podešve proti propíchnutí KEVLARReflexní prvek na obuvi