Značka: flexi

Flexi Giant L 8m/50kg neon

899 Kč
Předobjednávka

- Kratší varianta Giant Flexi

- Samonavíjecích 8m vodítka

 

Kategorie: Vodítka
Hmotnost: 0.3 kg
Doprava zdarma od 2000Kč
Doprava
Doprava zdarma od 2000Kč

S naším extra pevným a samonavíjecím vodítkem získáte maximální bezpečnost a pohodlí při každodenních procházkách se psem. Poskytne vašemu psu potřebnou volnost, zatímco reflexní design s neonovými prvky zajistí vyšší viditelnost.

Ovládání je snadné jednou rukou a díky rychle reagujícímu systému zabrždění budete mít vašeho psa vždy pod kontrolou. Navíc nabízíme funkci krátkého blokování, kterou můžete aktivovat manuálním podržením tlačítka stop. Naše vodítko je vysoce kvalitní a vyrábí se v Německu.

-Typ: pásek

- Délka: 8 m

- Velikost: L

- Hmotnost: 630 g

- Max. hmotnost psa: 50 kg

 

Návod k obsluze: 

- Krátká brzda/STOPka: Stisknutím tlačítka brzdy zablokujete volný pohyb psa.

- Trvalá brzda: Stisknutím tlačítka brzdy a zasunutím pojistky palcem dopředu (jednoduchým pohybem palce zpět můžete trvalou brzdu kdykoli odblokovat), švihnutím paží ve směru psa se vodítko automaticky navine, stisknutím tlačítka brzdy palcem pak psa přitáhnete k sobě.

 

Vodítka značky flexi jsou vyráběna v souladu s nejvyššími standardy kvality přímo v Německu. V závodu Bargteheide u Hamburku vzniká celý produkt, počínaje návrhem a výrobu konče. Každé vodítko je sestaveno ručně a projde více než 90 kontrolami kvality než je vyexpedováno na trh.