Značka: flexi

Flexi Giant Professional L 10m/50kg Pásek neon

1 299 Kč
Skladem

- Samonavíjecí vodítko Flexi

- Verze Giant - 10 metrů dlouhé

- Nejdelší samonavíjecí vodítko

Kategorie: Vodítka
Hmotnost: 0.3 kg
Doprava zdarma od 2000Kč
Doprava
Doprava zdarma od 2000Kč

Vodítko Flexi Giant Professional - zaručuje vašemu velkému psu volnost a kontrolu. S jeho délkou až 10 metrů může váš pes prozkoumávat prostor bez omezení. Neonově žlutá barva zajišťuje větší viditelnost a tím i vyšší bezpečnost.

Navíjecí vodítko s pevnou páskou je ideální pro procházky ve velkém prostoru. Měkká a pohodlná rukojeť padne příjemně do ruky. Vodítko je vyrobeno z odolného materiálu a disponuje kvalitní pochromovanou karabinou. Pochromovaná karabina s tlačítkem umožňuje snadné puštění, zastavení nebo srolování pásku.

Vodítko Flexi Giant Professional je jednoduše skvělým společníkem pro vás a vášho psa. Vyrobeno v Německu s důrazem na kvalitu ceněnou po celém světě.

 

- Typ: pásek

- Délka: 10 m

- Velikost: L

- Hmotnost: 860 g

- Max. hmotnost psa: 50 kg

Návod k obsluze: 

- Krátká brzda/STOPka: Stisknutím tlačítka brzdy zablokujete volný pohyb psa.

-Trvalá brzda: Stisknutím tlačítka brzdy a zasunutím pojistky palcem dopředu (jednoduchým pohybem palce zpět můžete trvalou brzdu kdykoli odblokovat), švihnutím paží ve směru psa se vodítko automaticky navine, stisknutím tlačítka brzdy palcem pak psa přitáhnete k sobě.

Vodítka značky flexi jsou vyráběna v souladu s nejvyššími standardy kvality přímo v Německu. V závodu Bargteheide u Hamburku vzniká celý produkt, počínaje návrhem a výrobu konče. Každé vodítko je sestaveno ručně a projde více než 90 kontrolami kvality než je vyexpedováno na trh.