Značka: flexi

Flexi New Classic L 5m

499 Kč
Skladem

- Samonavíjecí vodítko 

- Ideální kompromis mezi dlouhým a krátkým vodítkem

- Lehké a dobře ergonomicky padne do ruky

Kategorie: Pro psy
Hmotnost: 0.34 kg
Doprava zdarma od 2000Kč
Doprava
Doprava zdarma od 2000Kč

Představte si situaci, kdy jdete pár stovek metrů místem, kde potřebujete svého psa mít pod kontrolou, není však dobré mít ho úplně na volno. Například jdete kolem řeky na svou oblíbenou louku, avšak máte tzn. milovníka vody, který když bude na volno tak okamžitě skočí do řeky, což Vy ale nechcete, je totiž třeba příliš chladno, nebo máte zrovna hezky vyčištěný byt a nepotřebujete aby do něj vkročil mokrý pes. 

 

Přesně na tohle je naše Flexi vodítko ideální, je lehoučké, takže se nepronese, zároveň je ale dlouhé, 5m akční rádius psa je dostatečný na očichání kde jaké skulinky. Je to výborný kompromis mezi krátkým metrovým vodítkem, které se hodí na krátké přechody a dlouhým vodítkem samonavíjecím, které se hodí doopravdy na dlouhé pochody na vodítku. 

 

Toto vodítko je přesně stvořeno na pochůzky po klidnějších částech měst, kde ale občas nějaké auto projede, či na plnohodnotné procházky, kde na určitých místech svého psa z vodítka úplně odepnu. 

 

Kdyby si člověk musel zvolit pouze jedno vodítko na všechno, bylo by to tohle. 

 

- Vodítko je samonavíjecí 

- Poskytuje dostatečnou svobodu jak psovi tak psovodovi 

- Dobře padne do ruky a ovládá se snadno, pouze jednou rukou

- Karabina je pochromovaná, takže nezrezne

- Rychlí systém brždění, psa mám vždy pod kontrolou

- Vyrobeno v Německu

- Typ: pásek

- Délka: 5 m

 - Velikost: L

- Hmotnost: 340 g

- Max. hmotnost psa: 50 kg

 

Návod k obsluze: 

  • Krátká brzda/STOPka: Stisknutím tlačítka brzdy zablokujete psovi volný pohyb.
  • Trvalá brzda: Stisknutím tlačítka brzdy a zasunutím pojistky palcem dopředu (jednoduchým pohybem palce zpět můžete trvalou brzdu kdykoli odblokovat), švihnutím paží ve směru psa se vodítko automaticky navine, stisknutím tlačítka brzdy palcem pak psa přitáhnete k sobě.

Návod na údržbu:

Nanesené nečistoty odstraňte ještě před narolováním. V případě, že vodítko flexi zmokne, vyrolujte celé lanko nebo pásek ven a zablokujte brzdu tak, aby mohly přes noc uschnout.

Vodítka značky flexi jsou vyráběna v souladu s nejvyššími standardy kvality přímo v Německu. V závodu Bargteheide u Hamburgu se produkty nejen navrhují, ale i kompletně celé vyrábějí. Každé vodítko je sestaveno ručně a projde více než 90 kontrolami kvality než je vyexpedováno na trh.