Značka: IQ Dogsport

Kniha Successful Together - Obrana (Německá verze)

1 499 Kč
Předobjednávka

- Kniha od mistrů světa o obraně

- 427 stran o obraně v moderním sportu

- Německá verze

Kategorie: IQ Dogsport
Hmotnost: 0.5 kg
Doprava zdarma od 2000Kč
Doprava
Doprava zdarma od 2000Kč

Tři mistři světa, jedna myšlenka - profesionální a souvislý výcvikový systém v obraně. 

Tak by se dal v pár slovech popsat psí sportovní klub Heuwinkl v Horní Bavorsku s jeho ideovými lídry Connie a Peterem Scherkovými a Dr. Florianem Knablem. Po celých 30 let nikdo jiný v psím sportu nezískal tolik národních i mezinárodních titulů jako tým Heuwinkl.

Úspěch v psí obraně spočívá v hlubokém chápání psí povahy, konceptuálním a strukturálním myšlení, preciznosti, důslednosti, pilnosti, vytrvalosti, lásky k detailům, nadšení a v silné empatii k psům.

V Heuwinklu považují psí obranu za vzájemný souboj mezi člověkem a psem. Klíčovými prvky jsou disciplína, kontrola a sebeovládání u psovoda, psa a figuranta. 

Chápaná a praktikovaná takto není psí obrana náhodným soubojem, ale rituálem a strukturovaným bojovým uměním, kde je důstojnost psa vždy ve středu dění. Heuwinkleři využívají psí instinkty místo toho, aby proti nim bojovali. Celý průběh psí obrany tak pro psa představuje jakýsi závod plný naděje, kdy každý krok od cvičení k cvičení očekává potvrzení.

Autoři detailně a krok za krokem rozpracovávají různé prvky psí obrany, ukazují, jak se vyhnout známým problematickým oblastem v průběhu výcviku a obohacují návody o mnoho rad a triků z jejich dlouholetých zkušeností.

 

Jedná se o první vydání knihy.